به لطف نرم‌افزار قدرتمند AutoCAD ، طراحی و مدل‌سازی پلان‌های معماری، نقشه‌ها و قطعات مکانیکی و الکترونیکی به کمک رایانه امروز خیلی راحت،کاربردی و سریع شده است.همین ویژگی‌های نرم‌افزار AutoCAD باعث شده این نرم‌افزار به محبوب‌ترین و پرکاربردترین نرم‌افزار طراحی و مدل‌سازی در زمینه‌های معماری، عمرانی و صنعتی تبدیل شود.

این دوره آموزشی به صورت جامع و کاربردی، شما را با امکانات اصلی و ضروری AutoCAD 2016 آشنا می‌کند. در این دوره آموزشی، شما ابتدا با فضا و رابط کاربری برنامه AutoCAD آشنا می‌شوید و سپس مرحله به مرحله با ترسیم‌های مقدماتی در فضای دوبعدی آشنا می‌شوید. در طول این دوره یاد می‌گیرید که چگونه اشکال هندسی، آرایه‌ها، لایه‎ها، بلوک‏ها، اندازه‌‌گذاری و ... را ایجاد و ویرایش کنید. همچنین پروژه‌هایی را برای یادگیری بهتر انجام می‌دهیم و در نهایت یاد می‌گیرید که چگونه از برنامه خروجی بگیرید.

اگر زمینه فعالیت شما فنی ـ مهندسی، معماری و یا طراحی است این دوره آموزشی مورد نیاز شماست!

 

 این دوره ها به صورت انفرادی و گروهی قابل ارائه میباشند . برای اطلاع از قیمت ها و نحوه تشکیل کلاس ها تماس بگیرید.

قدم اول محاسبات هر ساختمان اعم از فولادی، بتنی، صنعتی و ... بارگذاری آن است. قسمت های مختلف بارگذاری سازه اعم از بارگذاری ثقلی(سقف، دیوار، بار زنده و...) و بارگذاری باد و زلزله و انواع دیگر بارهای خاص باید توسط مهندس طراح محاسبه محاسبه و به سازه اعمال شود. یادگیری این آموزش با قابلیت فرمول نویسی در اکسل، سبب می شود دانشجویان و طراحان اعم از حرفه ای و مبتدی محاسبات بارگذاری پروژه های خود را در کوتاه ترین زمان ممکن و با دقت بالا انجام دهند. هدف ما از این دوره آموزشی، آموزش این مهارتها به زبان ساده برای تسهیل انجام این محاسبات با استفاده از نرم افزار بسیار کاربردی و ساده اکسل میباشد.

 

با استفاده از آموزش های ارائه شده در این دوره آموزشی مهندسان و دانشجویان عزیز قادر خواهند بود با یک بار تهیه فایل مادر و با استفاده از قابلیت فرمول نویسی در اکسل، محاسبات بارگذاری پروژه های خود را در کوتاه ترین زمان ممکن انجام دهند. لازم به ذکر است آموزش های ارائه شده در این ویدئوها به زبانی ساده و بر اساس آخرین ویرایش مبحث ششم مقرارت ملی ساختمان (ویرایش جدید سال ۹۲) و آیین نامه ۲۸۰۰ (ویرایش چهارم) می باشد.

 این دوره ها به صورت انفرادی و گروهی قابل ارائه میباشند . برای اطلاع از قیمت ها و نحوه تشکیل کلاس ها تماس بگیرید.